درباره سپهرصنعت

شركت سپهرصنعت با فعالیت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رساني صنايع مختلف كشور فعایت می کند.
در جهت نيل به اين هدف با تشكيل تيمي از افراد با تجربه و همچنين ارتباط با كمپاني هاي بزرگ اين عرصه در سراسر جهان اميدواراست قدمهايي مفيد در جهت خدمت رساني و بهبود روز افزون صنعت كشور بردارد.
یکی از اینورترهایی که شرکت سپهرصنعت در سالهای 1395 الی 1397 در سبد محصولات خود داشت اینورترجیتک بود که با کنترل برد سفارشی سپهرصنعت تولید می گردید.  

ارزشهای ما

مشتریان ما,که به طور متوالی در ارتباط با یکدیگر هستیم و به طور مداوم از محصولات ما استفاده می کنند,ارزشهای اصلی مجموعه ما به حساب می آیند.

چشم انداز ما

با ارائه اینورتر هایی با کیفیت بالا,خدمات پس از فروش به موقع در نظر داریم محصولاتمان را به صورت گسترده تری به جامع صنعتی معرفی نماییم.

اهداف ما

ما با بررسی نیاز‌ مشتریان و واردادت محصولات صنعتی هوشمند تر،کارآمدتر,باکیفیت تر و دارا بودن قیمت های مناسب در جهت جلب رضایت مشتریان حرکت می کنیم.

اینورتر جیتک

اینورتر جیتک واردات شرکت سپهرصنعت که در سالهای 95 تا 97 وارد گردید با برد سفارشی شرکت سپهرصنعت تولید و تمام قطعات آن وارداتی و به سفارش سپهرصنعت تهیه می شد

توقف واردات جیتک توسط سپهرصنعت

شرکت سپهرصنعت با داشتن اینورتر SSInverter که طراحی و کیفیت بالاتری نسبت به اینورتر جیتک دارد و از سال 1392 در ایران موجود بوده است در سال 1397 واردات جیتک را متوقف کرده است

بهترین جایگزین برای تمام اینورترها

SSInverter با طراحی به روز ، تکنولوژی بالا و کارآمد در تمام صنایع بهترین انتخاب برای جایگزینی برندهای اروپایی و آسیایی می باشد.